Petrol Ofisi Bayi KARADENİZ PETROL, güvenilir akaryakıt ihtiyaçlarınız için Konya yolu no. 64 Balgat ANKARA 100.Yıl Köprüsü yanında yenilenmiş konseptiyle hizmetinizde…

 

İstasyonumuzda Yaprak Kebap (Bayram Usta), her ebatta kışlık-yazlık araç lastiği, yağ değişimi, araç yıkama, araç kuaför ve market hizmetleri bulunmaktadır.

 

İletişim: 0312 287 84 74

 

Okyanus Pak Petrol

 

Eroğlu Şirketler Grubu, akaryakıt sektöründe vermekte olduğu kusursuz hizmet ile gelişimine devam etmektedir. Eroğlu Şirketler Grubunun  akaryakıt sektöründe sunduğu ürün kalitesi bayisi olduğu dağıtım firmaları ve Eroğlu Şirketler Grubu güvencesi altındadır. Holding, öncelikle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte holdingin hedeflediği amaçların başında doğayı korumak ve çevreye katkı sağlamak bulunmaktadır.

Eroğlu Şirketler Grubu’nun sunmakta olduğu hizmetin kalitesi pek çok etmene bağlıdır. Bu etmenlerin arasında akaryakıt kalitesi, teknik destek; iyi, hızlı ve kusursuz hizmetler yer almaktadır. Holding bünyesinde yer alan akaryakıt istasyonlarında 7 gün ve 24 saat sunulan hizmetler ile fark yaratmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde dört çeşit akaryakıt, Market, Automatic sistemi, yağ değişimi, mescit ve otomatik yıkama yer bulmaktadır. Tüm bu hizmetler, Eroğlu Şirketler Grubu akaryakıt sektöründe en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olmasını sağlamaktadır.
Akaryakıt kalitesi otomobillerin kullanımı ve ömrü açısından son derece önemlidir. Eroğlu Şirketler Grubu’nun  dağıtım firmaları güvencesi altında sunmakta olduğu yakıtın kalitesi, müşterilerin otomobillerini tam randımanda kullanabilmelerini sağlamaktadır. Akaryakıt istasyonlarında görev almakta olan profesyonel ekip ise sundukları hizmet kalitesi ile müşterilerin kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır.
Hizmet sunmakta olduğu tüm sektörlerde hız, pratiklik ve kolaylık sunmayı kendisine şiar edinen Eroğlu Şirketler Grubu, akaryakıt sektöründeki büyümesine de tüm hızıyla devam etmektedir. Yüzlerce kişiye sağladığı istihdam ile ülke sermayesine de katkıda bulunmakta olan Eroğlu Şirketler Grubu, akaryakıt sektöründeki hizmeti gelişen teknoloji ve alanında uzman ekibi ile her gün bir adım öteye getirmeyi hedeflemektedir.