İlyas Güven EROĞLU/ İnşaat Mühendisi – Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Eroğlu Şirketler Grubu  faaliyet göstermekte olduğu tüm sektörlerde çağın gelişimini ve değişimini yakalayarak kusursuz hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir. Grubumuzun amacı başta inşaat , akaryakıt, ticari akaryakıt sistemi, taşıt tanıma yakıt sistemi, enerji,gayrimenkul, maden ve lojistik faaliyet alanlarında sektörel başarı çizgisini yükseltmektir.Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Güven EROĞLU  grubun sektör başarısını yükselterek, sektörün geneline de değer katmayı hedeflemektedir.

Eroğlu Şirketler Grubu faaliyet göstermekte olduğu inşaat,akaryakıt, enerji,gayrimenkul, maden ve lojistik alanlarında da büyümeye devam etmeyi amaç edinmiştir. Grup bu faaliyet alanlarında büyürken çevreyi koruma arzusundan vazgeçmemektedir. Bu anlamda tüm fiziki, teknik ve insani imkanlar kullanılmaktadır. Müşterilerine verdiği hizmeti çevre ve toplumun yararına kullanmayı kendine şiar edinen Eroğlu Şirketler Grubu, sektörde öncü konumunu sürdürmeyi ve başarı çizgisini her daim yukarı çıkarmayı hedeflemektedir.
Eroğlu Şirketler Grubu her geçen gün artmakta olan müşteri portföyüne yenilerini eklemeyi ve toplumun büyük bir kısmının kusursuz hizmetinden yararlandığını görmeyi istemektedir. Müşterilerine Eroğlu Şirketler Grubu güvencesini sunmakta olan grup, yönlendirici ve yapıcı tavrı ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.
Eroğlu Şirketler Grubu çevreyi koruma, müşterilerine kusursuz hizmet verme ve topluma fayda sağlama amaçlarını gerçekleştirirken sektöründe öncü firma olma özelliği sürdürmeyi amaç edinmiştir. Lider, inanılan, saygı duyulan, başarılı kurum olma özelliğini devam ettirmek isteyen Grup organizasyon yapısını güçlendirmek ve Pazar payını arttırmak istemektedir.Eroğlu Şirketler Grubu tüm bu hedeflerini koyarken inandığı nokta kurum bünyesinde istihdam etmekte olduğu kadrosudur. Alanında uzman, dinamik, bilgi sahibi, donanımlı, sorumluluk sahibi ve genç ekibinin enerjisini arkasına alan Grup büyüme hedeflerini sürdürmeyi ve faaliyet gösterdiği sektörlerin öncü firması olmayı istemektedir.