Eroğlu Şirketler Grubu bünyesinde  Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş.  inşaat sektöründe gerçekleştirmekte olduğu tüm projelerde müşterilerinin, toplumun ve çevrenin faydasını gözeterek hareket etmektedir. Bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde sosyal ve ekonomik olarak iyileşmeyi sağlamış olan grup,devam eden projelerinde ve imza atacağı yeni işlerde de kalitesini pozitif bir ivme ile daimi olarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. inşaat sektöründe gerçekleştirdiği tüm işlerde müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit etmekte ve cevaplamaktadır. Çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesi ile  Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerinden vazgeçmeyerek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllar süren deneyimin kazandırdığı tecrübesi yeni teknolojiler ile harmanlamakta olan Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. hem geleneksel değerleri korumakta hem de modern yaşam alanları oluşturmaktadır.

İnşaat sektöründe yüzlerce kişiyi istihdam etmekte olan Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. ülke sermayesine de katkıda bulunmaktadır. Yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. , satış sonrasında da müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Alanında uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olanEristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş.hem satış öncesi hem de satış sonrası desteği ile müşterilerine kusursuz bir hizmet tecrübesi yaşatmaktadır.

İçinde yer aldığı her sektörde mükemmeli hedeflemekte olan Eristaş Eroğlu Mühendsilik İnşaat A.Ş. inşaat sektöründeki büyümesine de emin adımlarla devam etmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde başarılı sonuçlara imza atmış olan Holding, ilerleyen dönemlerde isminin verdiği güvence ile müşterilerine en doğru hizmeti sunmaya devam edecektir.